Naučte sa blackjack online

  1. Kasíno Bez Registrácie: Pri čítaní ďalších sťažností sa zdá, že Pravá modrá má vo zvyku to robiť.
  2. Automatové Hry Na Slovensku V Roce 2023 - Hra si zachováva fantasy prvok, ktorý vývojár našiel v ďalších dvoch vydaniach.
  3. Ako Poraziť Kasíno Pri Rulete V Roku 2023: Divoký symbol hry, ako sú tri čarodejnice, kúzelný klobúk alebo čarovná palička pristávajúca na rovnakom valci, by vás obohatil pomocou multiplikátora.

Kasíno predajca živej rulety

Virtuálne Kasíno Skutočne Zarába Peniaze 2023
TENTO PRÍPAD BUDE MAŤ VPLYV NA MOJU HRU VEĽA.
Možnosti Platby Pomocou Paypalu Pri Hazardných Hrách
Hra je dostupná aj v mobilnej verzii..
Ak chcete otočiť herné valce, hráči použijú tlačidlo SPIN.

Virtuálne kasíno s viacerými automatmi za skutočné peniaze

Výherné Automaty Zadarmo A Bez Nutnosti Registrácie
Investujte viac za lepšie percento výplaty a ďalšie bonusy – a šancu získať až 250 000 kreditov s jednou stávkou.
Ako Vyhrát V Ruletě
Ak majú hráči určitú stávku, ktorú by chceli umiestniť na niekoľko otočení, môžu ju ľahko uložiť ako obľúbenú stávku a použiť ju kedykoľvek je to potrebné.
Hry S Hracími Automaty V Roku 2023

Ponúkame

Ponúkame

Ponúkame
Rýchla voľba: REACH/ CLP/ KBÚ/ Expozičný scenár/ Detergenty/ Biocídy/ Kozmetické výrobky/ Chemický manažment/ Služby legislatívnej podpory/ Školenia

REACH

Registrácia, autorizácia, IUCLID.QSAR, hodnotenie dát, analýza chýbajúcich dát (data gap analyses) a dalšie;

 

Prejdite na : REACHREACH manažmentREACH autorizáciaREACH registrácia

CLP – Klasifikácia, označovanie a balenie chemických látok a zmesí

Nové označenia nebezpečnosti; karty bezpečnostných údajov (KBÚ). Kontrola klasifikácie – harmonizovaná klasifikácia; kontrola klasifikácie – harmonizovaná klasifikácia. Kontrola klasifikácie – harmonizovaná klasifikácia. Kontrola klasifikácie – harmonizovaná klasifikácia. Pravidlá klasifikácie zmesí. Etikety. Pravidlá pre balenie. Nahlasovanie.

 

Prejdite na : Nariadenie CLPAko nariadenie CLP ovplyvní KBÚ?Klasifikácia látokKlasifikácia zmesí

Karty bezpečnostných údajov

Ponúkame kontrolu, vypracovanie a revíziu kariet bezpečnostných údajov a súvisiacich dokumentov používaných chemických látok a zmesí podľa európskeho nariadenia CLP, ale aj komunikáciu v dodávateľskom reťazci, či výpočet dopadov chemickej legislatívy na jednotlivé výrobky a produkty pre všetky členské štáty EÚ…

 

Prejdite na : Karty bezpečnostných údajovKBÚ – definícia
Obsah KBÚ
Formát KBÚ
Jazyk použitý v karte bezpečnostných údajov

Rozšírená KBÚ a expozičné scenáre

Ponúkame vypracovanie expozičných scenárov a ich implementáciu vo Vašom podniku, s cieľom zabezpečiť riadenie a kontrolu rizík vyplývajúcich z používania chemických látok alebo zmesí.

 

Prejdite na : Čo je expozičný scenárFormát expozičného scenára
Obsah expozičného scenára Je Vaše použitie zahrnuté v expozičnom scenáry od dodávateľa? Ako postupovať ak Vaše podmienky použitia nie sú zahrnuté v e-KBUAko začleniť informácie z expozičného scenára do karty bezpečnostných údajov pre zmes Ako oznámiť ECHA vlastné podmienky použitia?

Detergenty

Ponúkame Vám komplexné služby a poradenstvo v oblasti uvádzania detergentov na trh v súlade s platnou legislatívou v SR a EÚ.

 

Prejdite na : Detergenty

Biocídy

Ponúkame Vám vypracovanie a kompiláciu všetkých dokumentov potrebných na registráciu biocídneho výrobku podľa prechodných ustanovení pre uvedenie na trh v Slovenskej republike, Českej republike, Poľsku, Maďarsku, Rakúsku, Nemecku / prípadne inej členskej krajiny EÚ.

 

Prejdite na : Podpora pri registrácii biocídneho výrobku

Kozmetické výrobky

Ponúkame Vám vypracovanie všetkých dokumentov potrebných na registráciu kozmetického výrobku (Uvedenie kozmetických výrobkov na trh): Formulár pre oznámenie kozmetického výrobku, Karta bezpečnostných údajov (KBÚ), Správu o bezpečnosti kozmetického výrobku, Textová časť etikety, Návod na použitie, ak nie je uvedený na obale

 

Prejdite na : Kozmetické výrobky

Chemický manažment

Ponúkame poradenstvo šité na mieru pre oblasť manažmentu chemických látok, zmesí a výrobkov vo Vašom podniku (legislatívu REACH, CLP,…) s cieľom minimalizovať riziká a zabezpečiť bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci a životného prostredia.

 

Prejdite na : Chemický manažment

Služby legislatívnej podpory

pre výrobky & predmety, chemické látky a chemické zmesi;

 

Prejdite na : Uvádzanie vyrobkov na trh

Semináre, webináre a školenia, interné školenia

Ekotoxikologické centrá organizujú školenia a semináre prednostne v oblasti manažmentu chemických látok. Súvisiace oblasti: chemická legislatíva REACH, CLP, biocídy, kozmetické výrobky…

 

Prejdite na : Kompletný zoznam ponúkaných školení

Iné služby

Prevádzkový poriadok a posudok o riziku; SW pre vytváranie KBÚ – CHEMDOX; Outsourcing – ponuka služieb podľa potreby zákazníka.

 

Prejdite na : Manažment rizík v podnikuSW produkty