Ekotox partneri

Ekotox partneri

(Ekotox partneri)KTR (Korea Testing & Research Institute), je nezisková organizácia v rámci Ministerstva hospodárstva v Južnej Kórei (Ministry of Knowledge of Economy in Korea)

HDTS Chemicals HDTS Chemicals (Ekotox partneri)bola založená s cieľom pomôcť zahraničným výrobcom chemikálií riadiť predaj a marketing v Kanade v kontexte kanadského zákona o ochrane životného prostredia (CEPA) a konkrétne NSA (New Substances Notification Regulations – NSNR).

ToxSci Advisors ToxSci Advisors (Ekotox partneri)ponúka paletu poradenských služieb v oblasti toxikológie, hodnotenia rizík a podpory navrhnutých tak, aby pomohli vašej spoločnosti splniť jej požiadavky. Poskytujú tiež vlastné riešenia prispôsobené vám – vášmu odvetviu, vašej kultúre, vašim jedinečným výzvam.

GEOtest GEOtest Brno (Ekotox partneri)Brno už štyridsať rokov úspešne pôsobí v oblasti ochrany životného prostredia, sanácii, hydrogeológie, inžinierskej geológie a geotechniky.

hameln rds, a.s., hameln rds, a.s. (Ekotox partneri)ako súčasť nemeckého farmaceutického koncernu hameln group gmbh, ponúka svojim zákazníkom reťazec služieb v oblasti biotechnológie, biomedicínskeho inžinierstva, vývoja a výroby liekov, skúmania účinnosti a bezpečnosti liekov.

Ing. Peter Šturcel - GEOKART (Ekotox partneri)

Ing. Peter Šturcel – GEOKART ponúka kvalitné, spoľahlivé a hlavne flexibilné služby v oblasti katastra nehnuteľností a inžinierskej geodézie. Súčasne ponúkame aj poradenské a konzultačné služby vykonávané autorizovanými geodetmi.