Ekotox partneri

Ekotox partneri

Ekotox partneri KTRKTR (Korea Testing & Research Institute), je nezisková organizácia v rámci Ministerstva hospodárstva v Južnej Kórei. (Ministry of Knowledge of Economy in Korea)

HDTS Chemicals Ekotox partneri HDTSbola založená s cieľom pomôcť zahraničným výrobcom chemikálií riadiť predaj a marketing v Kanade. V kontexte kanadského zákona o ochrane životného prostredia (CEPA) a konkrétne NSA (New Substances Notification Regulations – NSNR).

ToxSci Advisors Ekotox partneri TAponúka paletu poradenských služieb v oblasti toxikológie. Hodnotenia rizík a podpory navrhnutých tak, aby pomohli vašej spoločnosti splniť jej požiadavky. Poskytujú tiež vlastné riešenia prispôsobené vám – vášmu odvetviu, vašej kultúre, vašim jedinečným výzvam.

GEOtest Ekotox partneri GEOBrno už štyridsať rokov úspešne pôsobí v oblasti ochrany životného prostredia, sanácii, hydrogeológie, inžinierskej geológie a geotechniky.

hameln rds, a.s., Ekotox partneri HRako súčasť nemeckého farmaceutického koncernu hameln group gmbh, ponúka svojim zákazníkom reťazec služieb v oblasti biotechnológie, biomedicínskeho inžinierstva, vývoja a výroby liekov, skúmania účinnosti a bezpečnosti liekov.

Ekotox partneri Ing.Peter

Ing. Peter Šturcel – GEOKART ponúka kvalitné, spoľahlivé a hlavne flexibilné služby v oblasti katastra nehnuteľností a inžinierskej geodézie. Súčasne ponúkame aj poradenské a konzultačné služby vykonávané autorizovanými geodetmi.

Ekotox partneri